Strona prowadzi politykę prywatności i wykorzystuje pliki cookies, prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnej funkcjonalności strony!

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

Sanitas animalium pro salute homini

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna uprzejmie informuje, że biuro Izby w związku z obostrzeniami epidemicznymi jest czynne w poniedziałek, środę i piątek w godzinach  830-1300. Obowiązują wszyskie aktualne zasady i ograniczenia związane z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego oraz wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Informacja Rady Lubelskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej o przystąpieniu w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020 do projektu pn. "Nowatorskie podejście do dziedzictwa historycznego: dziedzictwo naukowe medycyny weterynaryjnej polsko-ukraińskiego pogranicza".

Treść informacji

Informacja Okręgowej Komisji Wyborczej Lubelskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

Okręgowa Komisja Wyborcza Lubelskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Lublinie informuje, iż na podstawie uchwały nr 909/2021/VII z dnia 23 kwietnia 2021 r. w związku z panującą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej epidemią COVID-19, wybory delegatów na Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Lubelskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Lubliniezostaną przeprowadzone w trybie korespondencyjnym.

W celu zgłoszenia kandydatów na delegatów należy wypełnić załączony FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY KANDYDATA NA DELEGATA (wersja edytowalna) oraz odesłać do dnia 8 czerwca 2021 r. (decyduje data wpływu zgłoszenia do Biura Izby).

Przesłanie zgłoszenia może nastąpić:

 • za pośrednictwem Poczty Polskiej, nieodpłatnie, przy wykorzystaniu załączonej koperty,
 • poprzez przesłanie skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
 • składając dokumenty bezpośrednio w biurze Izby: ul. Tarasowa 3/U4, 20-819 Lublin.

Zgłoszenie powinno zawierać:

 1. nazwisko i imię kandydata,
 2. numer prawa wykonywania zawodu,
 3. oznaczenie rejonu wyborczego,
 4. nazwisko, imię, podpis zgłaszającego i numer prawa wykonywania zawodu,
 5. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na kandydowanie – w przypadku osobistego zgłoszenia swojej kandydatury oświadczenie nie jest wymagane.

Termin ustalania list kandydatów został wyznaczony na dzień 15 czerwca 2021 r.

Pouczenie:

 • Bez względu na sposób dokonania zgłoszenia, nie będą uwzględniane zgłoszenia kandydatur, które do dnia 8 czerwca 2021 r. nie wpłyną do Biura Izby.
 • Braki formalne zgłoszeń muszą zostać uzupełnione do dnia 14 czerwca 2021 r. Nieuzupełnienie braków formalnych zgłoszeń może skutkować ich odrzuceniem.

Wszelkie informacje, dokumenty oraz formularze dotyczące Wyborów Korespondencyjnych znajdą Państwo na stronie internetowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Załączniki: 

 1. Formularz zgłoszeniowy kandydata.
 2. Koperta zwrotna.
 3. Lista lekarzy weterynarii.

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.