Strona prowadzi politykę prywatności i wykorzystuje pliki cookies, prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnej funkcjonalności strony!

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

Sanitas animalium pro salute homini

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna uprzejmie informuje, że biuro Izby w związku z obostrzeniami epidemicznymi jest czynne w poniedziałek, środę i piątek w godzinach  830-1300. Obowiązują wszyskie aktualne zasady i ograniczenia związane z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego oraz wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Informacja Rady Lubelskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej o przystąpieniu w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020 do projektu pn. "Nowatorskie podejście do dziedzictwa historycznego: dziedzictwo naukowe medycyny weterynaryjnej polsko-ukraińskiego pogranicza".

Treść informacji

Petycja w sprawie odrzucenia przez PE przepisów o stosowaniu antybiotyków u zwierząt

Prezes Lubelskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnaej zwraca się z prośbą do członków Izby o podpisanie w formie elektronicznej "Petycji w sprawie odrzucenia przez PE przepisów o stosowaniu antybiotyków u zwierząt". Artykuł na ten temat zamieszczony został na stronie internetowej Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Link do składania podpisów pod petycją: https://bit.ly/3Bq9XwF  lub na stronie KIL-W https://www.vetpol.org.pl/

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.