Strona prowadzi politykę prywatności i wykorzystuje pliki cookies, prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnej funkcjonalności strony!

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

Sanitas animalium pro salute homini

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna uprzejmie informuje, że biuro Izby w związku z obostrzeniami epidemicznymi jest czynne w poniedziałek, środę i piątek w godzinach  830-1300. Obowiązują wszyskie aktualne zasady i ograniczenia związane z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego oraz wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Zmarł dr n. wet. Jan Siembida

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 4 stycznia 2022 r. w wieku 74 lat zmarł dr n. wet. Jan Siembieda. Uznany autorytet z zakresu radiologii weterynaryjnej. Nauczyciel i wychowawca wielu pokoleń lekarzy weterynarii. Długoletni pracownik Katedry i Kliniki Chirurgii Wrocławskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Były członek Rady Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej oraz Rady Dolnośląskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Były Krajowy Kierownik Specjalizacji Radiologia Weterynaryjna.

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.