Strona wykorzystuje pliki cookies , prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnej funkcjonalności strony!

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

Sanitas animalium pro salute homini

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna uprzejmie informuje, że biuro Izby w związku z obostrzeniami epidemicznymi jest czynne w poniedziałek, środę i piątek w godzinach  830-1300. Obowiązują wszyskie aktualne zasady i ograniczenia związane z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego oraz wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Komunikat Okręgowej Komisji Wyborczej Lubelskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

W związku z licznymi zapytaniami uprzejmie informujemy, iż koperty zwrotne wraz z formularzem zgłoszeniowym kandydata na delagata odsyłamy tylko wtedy, gdy zgłaszamy swoją osobę lub innego kandydata na delegata na Okręgowy Zjazd Wyborczy Lubelskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.

Informacja Okręgowej Komisji Wyborczej Lubelskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

Okręgowa Komisja Wyborcza Lubelskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Lublinie informuje, iż na podstawie uchwały nr 909/2021/VII z dnia 23 kwietnia 2021 r. w związku z panującą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej epidemią COVID-19, wybory delegatów na Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Lubelskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Lubliniezostaną przeprowadzone w trybie korespondencyjnym.

W celu zgłoszenia kandydatów na delegatów należy wypełnić załączony FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY KANDYDATA NA DELEGATA (wersja edytowalna) oraz odesłać do dnia 8 czerwca 2021 r. (decyduje data wpływu zgłoszenia do Biura Izby).

Przesłanie zgłoszenia może nastąpić:

 • za pośrednictwem Poczty Polskiej, nieodpłatnie, przy wykorzystaniu załączonej koperty,
 • poprzez przesłanie skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
 • składając dokumenty bezpośrednio w biurze Izby: ul. Tarasowa 3/U4, 20-819 Lublin.

Zgłoszenie powinno zawierać:

 1. nazwisko i imię kandydata,
 2. numer prawa wykonywania zawodu,
 3. oznaczenie rejonu wyborczego,
 4. nazwisko, imię, podpis zgłaszającego i numer prawa wykonywania zawodu,
 5. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na kandydowanie – w przypadku osobistego zgłoszenia swojej kandydatury oświadczenie nie jest wymagane.

Termin ustalania list kandydatów został wyznaczony na dzień 15 czerwca 2021 r.

Pouczenie:

 • Bez względu na sposób dokonania zgłoszenia, nie będą uwzględniane zgłoszenia kandydatur, które do dnia 8 czerwca 2021 r. nie wpłyną do Biura Izby.
 • Braki formalne zgłoszeń muszą zostać uzupełnione do dnia 14 czerwca 2021 r. Nieuzupełnienie braków formalnych zgłoszeń może skutkować ich odrzuceniem.

Wszelkie informacje, dokumenty oraz formularze dotyczące Wyborów Korespondencyjnych znajdą Państwo na stronie internetowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Załączniki: 

 1. Formularz zgłoszeniowy kandydata.
 2. Koperta zwrotna.
 3. Lista lekarzy weterynarii.

Wybory delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy Weterynarii Lubelskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w 2021 r.

W związku z Uchwałą nr 909/2021/VII utworzono rejony wyborcze. Prezentowane poniżej ostateczne listy są uaktualnione zgodnie ze złożonymi w określonym terminie  wnioskami lekarzy weterynarii.

 1. Rejon Wyborczy UP – obejmujący lekarzy weterynarii wykonujących zawód w jednostkach organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie,

 2. Rejon Wyborczy IW - obejmujący lekarzy weterynarii wykonujących zawód w Inspekcji Weterynaryjnej ( WIW, PIW i ZHW),

 3. Rejon Wyborczy Lublin Północ - obejmujący lekarzy weterynarii wykonujących zawód na obszarze miasta Lublina Północ ( Sławin, Sławinek, Czechów Północny, Czechów Południowy, Ponikwoda, Kalinowszczyzna, Hajdów – Zadębie, Tatary)  lub nie wykonujących zawodu, a zamieszkałych na tym obszarze,

 4. Rejon Wyborczy Lublin Centrum - obejmujący lekarzy weterynarii wykonujących zawód na obszarze miasta Lublina Centrum (Wieniawa, Rury, Śródmieście, Stare Miasto, Za Cukrownią) lub nie wykonujących zawodu, a zamieszkałych na tym obszarze,

 5. Rejon Wyborczy Lublin Południe - obejmujący lekarzy weterynarii wykonujących zawód na obszarze miasta Lublina Południe (Węglin Północny, Węglin Południowy, Konstantynów, Szerokie, Czuby Północne, Czuby Południowe, Zemborzyce, Wrotków, Abramowice, Głusk, Dziesiąta, Bronowice, Felin, Kośminek) lub nie wykonujących zawodu, a zamieszkałych na tym obszarze,

 6. Rejon Wyborczy Powiat Ziemski Lublin – Powiat Ziemski Lublin,

 7. Rejon Wyborczy Powiat Grodzki Biała Podlaska - Powiat Grodzki Biała Podlaska, 

 8. Rejon Wyborczy Powiat Zlemski Biała Podlaska - Powiat Ziemski Biała Podlaska, 

 9. Rejon Wyborczy Powiat Parczew – Powiat Parczew,

 10. Rejon Wyborczy Powiat Radzyń Podlaski – Powiat Radzyń Podlaski,

 11. Rejon Wyborczy Powiat Grodzki Chełm– Powiat Grodzki Chełm,

 12. Rejon Wyborczy Powiat Ziemski Chełm – Powiat Ziemski Chełm,

 13. Rejon Wyborczy Powiat Krasnystaw – Powiat Krasnystaw,

 14. Rejon Wyborczy Powiat Włodawa – Powiat Włodawa,

 15. Rejon Wyborczy Powiat Lubartów – Powiat Lubartów,

 16. Rejon Wyborczy Powiat Kraśnik – Powiat Kraśnik,

 17. Rejon Wyborczy Powiat Opole Lubelskie – Powiat Opole Lubelskie,

 18. Rejon Wyborczy Powiat Ryki – Powiat Ryki,

 19. Rejon Wyborczy Powiat Łuków – Powiat Łuków,

 20. Rejon Wyborczy Powiat Janów Lubelski – Powiat Janów Lubelski,

 21. Rejon Wyborczy Powiat Grodzki Zamość – Powiat Grodzki Zamość,

 22. Rejon Wyborczy Powiat Ziemski Zamość – Powiat Ziemski Zamość,

 23. Rejon Wyborczy Powiat Biłgoraj – Powiat Biłgoraj,

 24. Rejon Wyborczy Powiat Hrubieszów – Powiat Hrubieszów,

 25. Rejon Wyborczy Powiat Tomaszów Lubelski – Powiat Tomaszów Lubelski,

 26. Rejon Wyborczy Powiat Łęczna – Powiat Łęczna,

 27. Rejon Wyborczy Powiat Świdnik – Powiat Świdnik,

 28. Rejon Wyborczy Puławy I PIW-PIB  – obejmujący    lekarzy weterynarii wykonujących zawód w jednostkach organizacyjnych Państwowego Instytutu Weterynaryjnego – PIB w Puławach,

 29. Rejon Wyborczy Puławy II - obejmujący lekarzy weterynarii wykonujących zawód w Inspekcji Weterynaryjnej, w  Biowet – Puławy, w Wojskowym Instytucie Higieny i Epidemiologii w Puławach oraz lekarzy weterynarii wolnej praktyki z obszaru powiatu puławskiego i nie wykonujących zawodu, a zamieszkałych na tym obszarze.