Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

Sanitas animalium pro salute homini

Facebook

Prośba o pomoc w odnalezieniu zaginionego zwierzęcia

Otrzymaliśmy maila o treści:

Szanowni Państwo,

 Szanowni Państwo,

przesyłam niniejszego e-mail'a z uprzejmą prośbą o pomoc w odnalezieniu naszego kota rasy święty birmański, który zaginął w dniu 14.06.2020., w Kamionkach przy ul. Dzikiej Róży (gmina Kórnik, powiat poznański). Jest to 7 letni wykastrowany kocur, wg. zapisu w książeczce zdrowia o barwie blue point, a który jako "dzieciak" został zaczipowany. 

Dane dotyczące czipa: nr 985170002691012.

Nr zarejestrowaliśmy na safe-animals.euidentyfikacja.pl oraz cbdzoe.pl.

Jeśli nie stało się nic bardzo złego zakładamy, że zwierzę pojawi się w którymś z Państwa gabinetów. Stąd nasza gorąca i uprzejma prośba o zwrócenie uwagi na kota wg powyższego opisu oraz wyglądzie jak na załączonych fotografiach.

Będziemy zobowiązani za wszelką pomoc, a gdyby była szansa na upowszechnienie tego e-mail'a pośród Członków Izb, bylibyśmy szczególnie zobowiązani. Pierwsza została przez nas poinformowana Wielkopolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna, która podzieliła się naszą prośbą na swojej stronie w takiej formule: http://www.wilwet.pl/artykul/485 .

Z wyrazami szacunku,

 

Wszelkie informacje prosimy przesłać do Lubelskiej lub Wielkopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.

Zaginął pies

W dniu 13 stycznia 2020 r. w godzinach pomiędzy 3-6 rano w okolicy ul. Jędrzejowska/Tomaszowska w Łodzi zaginął szczeniak 8 miesięczny rasy moskiewski stróżujący. Umaszczenie sobolowo-białe. Zaczipowany. Szczeniak wielkości dużego psa. Na znalazcę czeka nagroda. Tel. 504824428. 

Zdjęcie psa

Zaginął pies Lulu - wyznaczono nagrodę

Z Łódzkiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej otrzymaliśmy ogłoszenie o zaginionym psie.

Ogłoszenie

Prośba o pomoc w odnalezieniu psa

zuza1zuza2Otrzymaliśmy mail następującej treści:

Drodzy Koleżanki i Koledzy !!!! Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w odnalezieniu mojego psa. 17 stycznia 2018r. na terenie Serocka (okolice Firleja, woj. lubelskie) została skradziona z prywatnej posesji młoda suczka rasy wyżeł niemiecki, maści brązowo - siwej. Wabi się Zuza i reaguje na swoje imię. Jeżeli ktokolwiek wie, gdzie może się obecnie znajdować, proszony jest o kontakt. Za znalezienie ZUZY przewidziana jest wysoka nagroda. Załączam zdjęcia. Proszę o zwrócenie uwagi. Z góry serdecznie dziękuję, Kontakt telefoniczny: lek. wet. Marek Kukiełka 691 055 026.