Strona prowadzi politykę prywatności i wykorzystuje pliki cookies, prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnej funkcjonalności strony!

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

Sanitas animalium pro salute homini

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna uprzejmie informuje, że biuro Izby w związku z obostrzeniami epidemicznymi jest czynne w poniedziałek, środę i piątek w godzinach  830-1300. Obowiązują wszyskie aktualne zasady i ograniczenia związane z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego oraz wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Informacja Rady Lubelskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej o przystąpieniu w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020 do projektu pn. "Nowatorskie podejście do dziedzictwa historycznego: dziedzictwo naukowe medycyny weterynaryjnej polsko-ukraińskiego pogranicza".

Treść informacji

Zasady podróżowania ze zwierzętami do Wielkiej Brytanii

Pismo Głównego Lekarza Weterynarii dotyczące zasad przemieszczania psów, kotów i fretek do Wielkiej Brytanii po zakończeniu okresu przejściowego od 1 stycznia 2021 r.

Pismo Głównego Lekarza Weterynarii.

Pismo Głównego Lekarza weterynarii z aktywnymi odnosnikami do odpowiednich portali internetowych wyjasniających poszczególne zagadnienia. 

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.